АУДАН ӘКІМІ АСТАНА КҮНІ МЕРЕКЕСІМЕН ҚҰТТЫҚТАДЫ

АУДАН ӘКІМІ АСТАНА КҮНІ МЕРЕКЕСІМЕН ҚҰТТЫҚТАДЫ

Құрметті аудан тұрғындары!

Сіздерді 6 шілде – астана күнімен құттықтаймын!

Ажары кіріп, айбыны асқақтаған Нұр-Сұлтан қаласы бүгінгі күні біздің бойтұмарымызға айналды. Қазіргі астана инновациялық идеялар мен батыл бастамаларды жүзеге асыру алаңы. Қадамы нық бас қаламыздың жыл өткен сайын маңызы артып, мәртебесінің өсуіне әрбір қазақстандықтың ықпалы зор. Қай-қайсымыз да елордамыздың тарихымен, мәдениетімен және қайталанбас қолтаңбасымен мақтана аламыз.
Құрметті жерлестер!
Елбасы айтып кеткендей «қабырғасымен ғана емес, адамдарымен де көрікті» Нұр-Сұлтан секілді жас қаласы бар еліміздің болашағы жарқын болсын! Керегесі кең, экономикасы тұрақты, саясаты сыр бүкпес, тәуелсіз ел ретінде қалыптаса берейік!

Қ.Әбдіханов,
аудан әкімі


Уважаемые жители района!

От всего сердца поздравляю вас с днем астаны, которая высоко подняла знамя нашей государственности и единства. Сегодня Астана – это сердце нашей Родины, опора нашей независимости. В том, что сегодня основа нашего суверенитета крепка, а наша столица стала одним из самых красивых городов мира, есть заслуга Елбасы Н.А.Назарбаева, который своим волевым решением перенес столицу в центр страны. Становление нашей столицы – это его победа и плод его беспримерного труда. Все это есть результат труда нашего Первого Президента, истинного сына народа и выдающейся исторической личности. В то время, когда в других регионах планеты создаются угрозы для мира, а люди испытывают страдания, в нашей стране царят мир, благополучие и согласие. Пусть это бесценное достояние пребывает с нами всегда, дорогие друзья. Пусть у нашей страны будет надежное будущее и долгая, счастливая жизнь!
Пусть растет великолепие и слава нашей любимой столицы – красавицы Астаны!

К.Абдыханов,
аким района